CHIPTUNING

Oferujemy kompleksową modyfikację (Chip Tuning) elektroniki oraz oprogramowania sterującego silnikiem tak, aby w jak najlepszy sposób zoptymalizować pracę silnika a zarazem zwiększyć moc i moment obrotowy.
Nasza firma chip tuning przeprowadza w sposób profesjonalny modyfikując oryginalny program zczytany z auta tak, aby modyfikację wykonać w indywidualny sposób zgodnie z potrzebami klienta co daje gwarancję na dobrze i bezpiecznie wykonaną usługę.
Oczekiwania klienta to dla nas podstawa dlatego przed rozpoczęciem chip tuningu uzgadniamy zakres modyfikacji (wg preferencji użytkownika) po kompleksowej diagnostyce samochodu tak, aby zapewnić wciąż bezpieczne warunki dla pracy silnika.
Oryginalne oprogramowanie jest w naszej firmie archiwizowane co daje zawsze możliwość powrotu do pierwotnej wersji oprogramowania samochodu.
– wyłączamy uszkodzone zawory EGR
– korekta dawki startowej w grupie VAG, jeśli silnik ciężko odpala gdy jest ciepły,  modyfikujemy programowo mapy startu silnika
Używamy orginalnch urządzeń z licencją firmy CMD oraz FGTech do odczytu i zapisu programu w sterowniku ECU. Jesteśmy wstanie zaprogramować sterownik silnika przez złącze OBD, dzieki temu mamy gwarancję że programowanie zostało wykonane prawidłowo nie narażając przy tym sterownika na uszkodzenia związane z otwieraniem i lutowaniem na płycie sterownika.
Obsługiwane sterowniki: BOSCH EDC15,16,17 TriCore, Med17, SIEMENS, DENSO, DELPHI.

Wszelkie zmiany w programie sterującym silnika dokonujemy na orginalnych programach WinOLS i Swiftec gwarantując pezpieczną pracę silnika  

Gwarantujemy pełne zadowolenie z usługi!!

UWAGA!!!!
NIE PRACUJEMY NA GOTOWCACH I PROGRAMACH NIEWIADOMEGO POCHODZENIA